LaGra ne visiem vārdiem ļauj veidot pamazināmās formas (deminutīvus). Tā piekasīsies vārdiem gultele, čigāniņš. LaGra ne vienmēr pazīst ārzemju pilsētu iedzīvotāju apzīmējumus (oksfordieši, prāgieši u.tml.)
LaGra neatzīst dažu lietvārdu vokatīvu - uzrunas locījumu bez galotnes: galdiņ, Aivar. Tas darīts speciāli, jo galotnes trūkums ar daudz lielāku varbūtību liecina par pazudušu burtu, nevis uzrunas formu.
LaGra nepārbauda sintaksi! Tāpēc teksts, kuru LaGra atzīs par pareizu, var saturēt kļūdas, jo nepareizi uzrakstīts vārds var sakrist ar cita vārda pareizu formu. Vārds rokās ir pareizs kā lietvārds, bet nepareizs kā darbības vārds.
LaGra pazīst mīkstināto r un atļauj to lietot, identificējot ar parasto r. Tā nepārbauda r lietošanas korektumu un nepiedāvā to lietot parastā r vietā. LaGra atļauj lietot tikai parasto o burtu, neatzīst õ. LaGra neatzīst ch lietojumu, tā vietā vienmēr lieto h. Tomēr LaGra pareizi pārnes vārdus, kuros ch lietots h vietā: me-chā-ni-ka, tech-ni-ka u.tml.
Salīdzinot LaGra un Tildes Gramatiķa pareizrakstības pārbaudītāju, nav ļoti daudz atšķirību. LaGra neuzskata par kļūdainiem darbības vārdus vajadzības izteiksmes atstāstījuma paveida formā, pazīst vairāk deminutīvu, piedāvā nepareizā vārda labojumam vārdus ar vairākiem atšķirīgiem burtiem, bet citādi ir diezgan līdzīgi.