10.vingrinājums. Vārdus iekavās saskaņo ar pārējiem teikuma locekļiem!
Ceru, ka Jūs neesat tas aizbildnis, kas reiz uzsēdās uz krupja. Un (nabags) krupītis esot pārsprādzis tā man stāstīja ar diezgan (pamatīgs) blīkšķi, acīmredzot tas bijis krietni (resns) aizbildnis.
Vai atceraties tās (mazs) ar (režģi) pārsegtās izrakumu vietas pie (veļa) mazgātavas logiem Džona Grīra (patversme)? (Katrs) pavasari, kad sāka parādīties krupji, mēs mēdzām savākt šo (lēkājošs) kolekciju un turējām tos šajos (padziļinājumi) pie (logi). Reizēm tie ievēlās (mazgātava), saceldami (jautrs) jandāliņu (veļa) dienā. Par šādu izrīkošanos mūs bargi sodīja, bet, par spīti (visas briesmas), (krupji) vākšana tomēr turpinājās.
Tā vienā dienā es neapgrūtināšu Jūs ar (sīkāks) informāciju kaut kādā veidā viens no (vislielākais) un (treknākais) krupjiem bija ierāpies kādā no tiem (milzīgs) atzveltnes krēsliem (pilnvarotie) istabā un vēlāk pēcpusdienā, (aizbildņi) sēdes laikā
Bet Jūs taču pats bijāt tur, vai ne? Un atceraties, kas notika tālāk
Tagad, kad aizritējis jau zināms (laiks) sprīdis, mierīgi uz pagājušo atskatoties, jāsaka: sods bija pelnīts un ja atceros pareizi (pārkāpums) atbilstošs.
Nezinu, kādēļ esmu noskaņota uz (atmiņas). Liekas, pavasaris un (krupji) parādīšanās atmodinājusi kādu senu (krāšana) tieksmi. Vienīgais, kas mani attur no (kolekcionēšana), ir fakts, ka to neaizliedz neviens likums.
(Pēc Dž.Vebsteres)